Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
28 մարտի 2025 թ.
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԹԻԿ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՊԵՄԶԱՇԵՆ ԳՅՈՒՂՈՒՄ ՍԱՐԳԻՍ ՊԱՐՈՒՅՐԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ, ՄԱՐԻԱՄ ՊԵՏՐՈՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ, ՍԱՄՎԵԼ ՍԱՐԳՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ ԵՎ ՊԱՐՈՒՅՐ ՍԱՐԳՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ՀՈՂԱՄԱՍԻ ԵՎ ԱՄՐԱԿԱՅՎԱԾ ՇԵՆՔ-ՇԻՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՀԱՍՑԵԻ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
ՈՐՈՇՈՒՄ ԵՄ` Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի, Արթիկ համայնքի Պեմզաշեն գյուղում Սարգիս Պարույրի Ոսկանյանին (ծնված 1956 թվականի օգոստոսի 07-ին), Մարիամ Պետրոսի Ոսկանյանի (ծնված 1960 թվականի մայիսի 10-ին), Սամվել Սարգսի Ոսկանյանի (ծնված 1982 թվականի օգոստոսի 29-ին) և Պարույր Սարգսի Ոսկանյանին (ծնված 1984 թվականի դեկտեմբերի 20-ին) 1991 թվականի մայիսի 05-ի հողային բարեփոխումների և սեփականաշնորհման տեղական հանձնաժողովի N 1 որոշմամբ հատկացված Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի, Պեմզաշեն գյուղում գտնվող 08-093-0050-0006 կադաստրային ծածկագրով 0,07125հա մակերեսով հողամասին և ամրակայված շենք-շինություններին տրամադրել Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Արթիկ համայնք, գյուղ Պեմզաշեն, 2-րդ փողոց, 21 բնակելի տուն հասցեն: