ՀՀ Շիրակի մարզ, ք. Արթիկ, (0244)5 20-21, artikmun@mail.ru
31 մարտի 2025 թվականի N 476-Ա
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԹԻԿ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՊԵՄԶԱՇԵՆ ԳՅՈՒՂՈՒՄ ՍԱՐԳԻՍ ՊԱՐՈՒՅՐԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ, ՄԱՐԻԱՄ ՊԵՏՐՈՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ, ՍԱՄՎԵԼ ՍԱՐԳՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ ԵՎ ՊԱՐՈՒՅՐ ՍԱՐԳՍԻ ՈՍԿԱՆՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ՀՈՂԱՄԱՍԻ ԵՎ ԱՄՐԱԿԱՅՎԱԾ ՇԵՆՔ-ՇԻՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՀԱՍՑԵԻ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի, Արթիկ համայնքի Պեմզաշեն գյուղում Սարգիս Պարույրի Ոսկանյանին (ծնված 1956 թվականի օգոստոսի 07-ին), Մարիամ Պետրոսի Ոսկանյանի (ծնված 1960 թվականի մայիսի 10-ին), Սամվել Սարգսի Ոսկանյանի (ծնված 1982 թվականի օգոստոսի 29-ին) և Պարույր Սարգսի Ոսկանյանին (ծնված 1984 թվականի դեկտեմբերի 20-ին) 1991 թվականի մայիսի 05-ի հողային բարեփոխումների և սեփականաշնորհման տեղական հանձնաժողովի N 1 որոշմամբ հատկացված Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի, Պեմզաշեն գյուղում գտնվող 08-093-0050-0006 կադաստրային ծածկագրով 0,07125հա մակերեսով հողամասին և ամրակայված շենք-շինություններին տրամադրել Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Արթիկ համայնք, գյուղ Պեմզաշեն, 2-րդ փողոց, 21 բնակելի տուն հասցեն: